Nákupní košík
Nabídka

Výroba a prodej ložisek, převodových kol ...


Výroba a prodej ložisek, převodových kol a strojových součástí až do průměru 5000mm ve spolupráci s firmou Rotis d.o.o..

Pro výrobu ložisek je používán nejlepší dostupný materiál. Výroba probíhá na moderních obráběcích centrech, jejichž využití umožňuje udržet konstatní kvalitu a spolehlivost zkrze celý výrobní proces.

Za účelem zajištění kvality každého vyrobeného ložiska je každý element a výrobní postup kontrolován a zdokumentován.

V závislosti na požadavcích zákazníka vystavujeme certifikát kvality 3,1B, nebo 3.1C pnebo 3.1C pro různé certfikační společnosti (GL, LRS, BV, DNV, RINA).

Ložiska jsou vyráběna v mnoha variantách. Nabízíme jedno, dvou nebo tří řadá kuličokvá a válečková ložiska. Dle přání zákazníka mohou být přidána převodová kola na vnitřní či vnější kroužek.

Ložisková propojení jsou využívány v mnoha různých otočných konstrukcích. Nejčastější aplikace jsou následující :

- Výroba otočných kontrukcí přístavních, letištních, mobilních jeřábů
- Důlní stroje
- Rypadla
- Lopatové nakladače
- Drtičky kamene
- Radary a antényRadary a antény
- Svařovací roboty
- Námořní technologie
- Navigační systémy
- Vojenská technika
- Větrné elektrárny
- Solarní elektrárny

Chci vědět víc

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Text:

 

 
zpět
Společnosti byla poskytnuta dotace na projekt: „Pořízení a rekonstrukce nové provozovny společnosti Industrial Engineering s.r.o. (Areál bývalých jatek v Kožichovicích u Třebíče)“, hlavní cíl projektu: Revitalizací areálu dosáhnout toho, aby nově vzniklé výrobní prostory, administrativní prostory a sociální zázemí pro zaměstnance odpovídaly moderním požadavkům.
Společnosti byla poskytnuta dotace na projekt: Profesní a odborné vzdělání zaměstnanců Industrial Engineering s.r.o., hlavním cílem projektu je vzdělávání zaměstnanců společnosti Industrial Engineering s.r.o. pro prohloubění jejich kvalifikace, a tak zefektivnění pracovních výsledků.
Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Úvod | Nabídka | Poptávky a dotazy | Kontakt
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet

Dědečkovy hodiny | Zabezpečení Sklepů