Nákupní košík
Nabídka

Tepelné zpracování slitin železa, mědi a mosazi


Žíhání na odstranění vnitřního pnutí:

Používá se ke snížení vnitřního pnutí, která vznikají ve výrobcích např. po obrábění, tváření za tepla při dokončovacích teplotách něco nad 721°C, po nerovnoměrném rychlém ochlazování na vzduchu apod. Po ohřevu na teplotu 500-600°C a výdrži na této teplotě (1 až 10hod. dle velikosti a tvaru součásti), následné pomalé ochlazování tak, abychom dosáhli ideální struktury materiálu pro tváření za studena.

Žíhání např. svařenců na odstranění vnitřního pnutí nemění strukturu materiálu a nijak významně neovlivňuje jeho tvrdost.

Pnutí lze snižovat i u měděných a mosazných součástí.

Normalizační žíhání:

Je obvykle základem tepelného zpracování. Účelem normalizačního žíhání je přeměna hrubozrnné struktury na jemnozrnnou nebo stejnoměrnou. Normalizační žíhání se po svařování neprovádí. Obvykle se provádí za účelem lepší obrobitelnosti.

 
zpět
Společnosti byla poskytnuta dotace na projekt: „Pořízení a rekonstrukce nové provozovny společnosti Industrial Engineering s.r.o. (Areál bývalých jatek v Kožichovicích u Třebíče)“, hlavní cíl projektu: Revitalizací areálu dosáhnout toho, aby nově vzniklé výrobní prostory, administrativní prostory a sociální zázemí pro zaměstnance odpovídaly moderním požadavkům.
Společnosti byla poskytnuta dotace na projekt: Profesní a odborné vzdělání zaměstnanců Industrial Engineering s.r.o., hlavním cílem projektu je vzdělávání zaměstnanců společnosti Industrial Engineering s.r.o. pro prohloubění jejich kvalifikace, a tak zefektivnění pracovních výsledků.
Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Úvod | Nabídka | Poptávky a dotazy | Kontakt
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet

Dědečkovy hodiny | Zabezpečení Sklepů