Nákupní košík
Nabídka

Prodej slévarenských slitin hliníku


Společnost Industrial Engineering nabízí svým zákazníkům slévárenské slitiny hliníku dle norem EN a DIN a dalších specifikací zákazníků. Slitiny jsou dodávány v podobě ingotů balených na manipulovatelných paletách. Slitiny jsou vyráběny dle nejnovějších technologických postupů se zaručenou kvalitou a složením v renomovaných slevárnách.

Složení materiálu může být upraveno dle přání zákazníka.

 

 
zpět
Společnosti byla poskytnuta dotace na projekt: „Pořízení a rekonstrukce nové provozovny společnosti Industrial Engineering s.r.o. (Areál bývalých jatek v Kožichovicích u Třebíče)“, hlavní cíl projektu: Revitalizací areálu dosáhnout toho, aby nově vzniklé výrobní prostory, administrativní prostory a sociální zázemí pro zaměstnance odpovídaly moderním požadavkům.
Společnosti byla poskytnuta dotace na projekt: Profesní a odborné vzdělání zaměstnanců Industrial Engineering s.r.o., hlavním cílem projektu je vzdělávání zaměstnanců společnosti Industrial Engineering s.r.o. pro prohloubění jejich kvalifikace, a tak zefektivnění pracovních výsledků.
Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Úvod | Nabídka | Poptávky a dotazy | Kontakt
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet

Dědečkovy hodiny | Zabezpečení Sklepů