Nákupní košík
Nabídka

Impregnace odlitků z Al a Cu slitin


Proč impregnovat:

- porezita a mikroporezita u Al a Cu slitin

- tlakotěsnost

- eliminace kyselých nebo alkalických solí v pórech

 

Utěsňování odlitků vakuovou impregnací probíhá nejčastěji v době po obrobení. Odlitky by měly být suché a bez chemických a mechanických nečistot. Někdy je třeba díly odmastit.

POSTUP VAKUOVÉ IMPREGNACE:

Pomocí zdvihacího zařízení se připravený koš s naskládanými odlitky dostane do autoklávu a ten se uzavře.

Suché vakuum se vytvoří odčerpáním vzduchu ze všech pórů odlitků. Autokláv udržuje automaticky tlak na maximální hodnotě 5 mbar.

Mokré vakuum vznikne přepouštěním impregnační pryskyřice do autoklávu při stálém udržování vakua. Tato pryskyřice se nasákne do odlitků. Koš zůstává ponořený i po vyrovnání tlaků, aby se látka dostala i do těch nejtenších pórů.

Okap: po ukončení vakuové části procesu se přesune koš nad okapovou nádrž, která slouží zároveň jako zásobník pro autokláv. S košem je nutné v případě potřeby manipulovat, aby se látka vylila i ze zaslepených otvorů.

Studený oplach je důležitý pro uvolnění zbytku impregnační pryskyřice z obrobených i neobrobených ploch.

Polymerace probíhá během ponoření do horké vodní lázně o teplotě 90 C. Pobyt koše v této lázni trvá 15 minut a je klíčový pro získání tlakotěsnosti odlitku.

Celý impregnační cyklus trvá do 30 minut a jeho délka se dá upravit s ohledem na typ slitiny, velikost a členitost odlitku. V případě dvojité impregnace proběhne kompletně celý cyklus znovu.

Do vytvrzovací lázně nebo následující vany po impregnaci lze přidat i pasivační látku – krátkodobou ochranu proti korozi.

Impregnační látku lze na odlitku indikovat pod UV lampou.

Zbytek impregnační látky v oplachu je recyklovatelný.

 
zpět
Společnosti byla poskytnuta dotace na projekt: „Pořízení a rekonstrukce nové provozovny společnosti Industrial Engineering s.r.o. (Areál bývalých jatek v Kožichovicích u Třebíče)“, hlavní cíl projektu: Revitalizací areálu dosáhnout toho, aby nově vzniklé výrobní prostory, administrativní prostory a sociální zázemí pro zaměstnance odpovídaly moderním požadavkům.
Společnosti byla poskytnuta dotace na projekt: Profesní a odborné vzdělání zaměstnanců Industrial Engineering s.r.o., hlavním cílem projektu je vzdělávání zaměstnanců společnosti Industrial Engineering s.r.o. pro prohloubění jejich kvalifikace, a tak zefektivnění pracovních výsledků.
Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Úvod | Nabídka | Poptávky a dotazy | Kontakt
Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet

Dědečkovy hodiny | Zabezpečení Sklepů